"Kedvesek az ott dolgozok.Igazán emberségesek!Nem a pénztárcánkat nézték meg legelőször. Rendezett az udvar és van bőven hely a játékra akár eset az eső akár egy kis árnyékra lenne szükség.Még nem járunk régóta ide , de a kisfiam szinte repül a csoportszobába reggelente és nekem az a legfontosabb , hogy ő igazán jól érezze magát és úgy látom neki is nagyon szimpatikus ez az ovi:-). Ami még szimpatikus számomra , hogy a csoportunkba ahová járunk van egy mozgássérült kisfiú is és ahogy hallottam nem sok óvoda szerette volna ezt a terhet felvállalni úgyhogy elutasították több helyről is.Szerintem fontos hogy a gyerekek már ebben a korban megtanulják , hogy vannak olyan emberek is akik egy kicsit mások mint mi , de ettől ők is ugyanolyan emberek akár csak mi csak éppen egy kicsit több odafigyelésre és türelemre van szükség hozzájuk."

"Itt szeretnék sok kitartást és erőt kívánni mind az óvónéniknek és dajkáknak és persze a szülőknek is !!!! :-))))))"

"Az óvónők nagyon aranyosak és sokat tesznek a gyerekek fejlődéséért .És a csoportok is nagyon felszereltek minden korosztály feltalálja magát a játékokkal."

"Sosem felejtem el az első szülői értekezletet, amit Szilvi -vel tartottatok Erika. ♥ Előtte sem volt benne részem és azóta sem... A téma másfél órában nem az volt hogy mennyi zsepi kell :) hanem hogy mekkora kincs a gyermekünk, hogy figyeljünk oda rá, szeressük, mert Ők most gyerekek, többet nem lesznek ilyen kicsik, most alapozhatjuk meg a jövőjüket... Rebeka is, de a többi gyermekem is valahogy mindig olyan helyre jár(t) oviba, suliba, ahol csodálatos emberek gondoskodtak róluk sok sok szeretettel........ ezért nagyon hálás vagyok! Köszönöm, hogy segítetek boldog, sikeres felnőtté nevelni a gyerekeimet. Köszönöm... Szeretettel küldöm Nektek ♥ : )"

"Ebben az oviban nagy hangsúlyt fektetnek a hagyományőrzésre.Minden jeles napot felkészülten ünnepelnek meg.Az óvónénik és a dadus is nagyon kedvesek,mindent meg lehet velük beszélni.Ami még nagyon fontos számomra,hogy a gyermek a legfontosabb és nem az,hogy lehet a legtöbb pénzt összegyűjteni,hogy az ovira költsék(sajnos az előző ovink ilyen volt!)Bárminek nagyon örülnek de soha nem kérnek!"

"Három éve ebbe az óvodába járunk. a kisfiam nagyon szereti, minden nap boldogan jön haza, és tele van jó élményekkel. Az óvónők nagyon kedvesek, odaadóak. Nem a pénztárcánkat nézik, próbáénak mindent minél alacsonyabb költségekből kihozni. Nagy hangsúlyt fektetnek a hagyományőrzésre (pl. Mihály napi vásár, szüret stb.). Ebben az oviban is lehetőség van úszásra, korcsolyázásra, néptáncra és angolt is tanulhatnak. Van gyógytorna, és logopédus is órarendszerűen fogalakozik a gyermekekkel. Szoktak menni színházba, kirándulni, és karácsony előtt a szülőkkel közös adventi készülődés szokott lenni minden évben. Egyszóval nekünk ez a tökéletes óvoda!!!"